Przejdź do treści

„Twoje inwestycje pod kontrolą doświadczonego konsjerza – z nami osiągniesz sukces finansowy!”

 1. „Wspólnie osiągniemy więcej”
 2. „Twoje cele są naszym priorytetem”
 3. „Inwestycje na miarę Twoich potrzeb”
 4. „Razem budujemy Twoją przyszłość finansową”
 5. „Twoje inwestycje, nasza pasja”
 6. „Zaufaj nam i zainwestuj w swoją przyszłość
 7. Razem budujemy twój sukces finansowy”

Konsjerz Inwestycyjny to specjalista, który pomaga inwestorom w procesie inwestycyjnym w nieruchomościach. Oferujemy kompleksową obsługę inwestycyjną, począwszy od pomocy przy wyborze nieruchomości, przez przygotowanie projektu remontu i aranżacji wnętrz, aż po zarządzanie wynajmem krótkoterminowym. Konsjerz Inwestycyjny dba o to, aby inwestycja w nieruchomość była opłacalna i zyskowna, a inwestor miał pełną kontrolę nad procesem inwestycyjnym. Konsjerz Inwestycyjny to profesjonalista, który posiada wiedzę i doświadczenie w zakresie rynku nieruchomości, a także zna najlepsze praktyki inwestycyjne.

Jako zespół Konsjerz Inwestycyjny stawiamy na indywidualne podejście do każdego klienta i na realizację celów inwestycyjnych. Chcemy, aby Wasze inwestycje były w pełni wykorzystane i przynosiły zyski.

Konsjerż Inwestycyjny to zespół doświadczonych kobiet, który kompleksowo poprowadzi Twoją inwestycję w nieruchomości, pozwalając Ci cieszyć się pasywnym dochodem. Od poszukiwania nieruchomości, przez remont, aż po zarządzanie wynajmem – zadbamy o każdy szczegół, abyś mógł cieszyć się bezproblemowym inwestowaniem.

Poznaj nasz zespół:

DOMINIKA:

Dominika to nieruchomościowy detektyw – dzięki swoim kontaktom i wiedzy zawsze znajdzie dla Ciebie idealną inwestycję. Od lat interesuje się rynkiem nieruchomości i wie, co jest na topie. Znajdzie dla Ciebie nie tylko dobrze zlokalizowaną, ale również dobrze wycenioną nieruchomość. to specjalistka od nieruchomości, która zajmuje się wyszukiwaniem odpowiedniej nieruchomości, obsługą prawno-administracyjną zakupu/sprzedaży, przygotowaniem całej dokumentacji potrzebnej do zakupu nieruchomości, budowaniem portfela inwestycyjnego, wyceną nieruchomości oraz współpracą z notariuszami, doradcami kredytowymi, podatkowymi i inżynierami.

Dominika to specjalistka od nieruchomości, która zajmuje się wyszukiwaniem odpowiedniej nieruchomości, obsługą prawno-administracyjną zakupu/sprzedaży, przygotowaniem całej dokumentacji potrzebnej do zakupu nieruchomości, budowaniem portfela inwestycyjnego, wyceną nieruchomości oraz współpracą z notariuszami, doradcami kredytowymi, podatkowymi i inżynierami.

OLGA:

Olga to specjalistka ds. projektowania wnętrz. Ma w sobie mnóstwo pomysłów i zawsze wie, jak urządzić przestrzeń, aby była funkcjonalna i stylowa. Zajmie się aranżacją Twojego nowego mieszkania, tak aby było ono atrakcyjne dla potencjalnych najemców a niedrogie w wykonaniu. Olga przygotowuje projekt funkcjonalnego wnętrza, wykonuje rysunki wykonawcze, kalkuluje koszty remontu i wyposażenia, koordynuje ekipy remontowe i nadzoruje ich prace od początku do końca

JOANNA I KAROLINA to specjalistki od wynajmu krótkoterminowego,

Ich firma BnBKonsjerz przygotowuje kalkulacje rentowności inwestycji, ocenia inwestycje, udostępnia zyski z najmu w podobnej lokalizacji i standardzie, wykonuje profesjonalne sesje fotograficzne, przeprowadza generalne sprzątanie.

Firma BnB Konsjerz zajmuje się profesjonalną obsługą krótkoterminowych wynajmów mieszkań i apartamentów na terenie Warszawy już od ponad 6 lat. Oferujemy kompleksowe usługi dla właścicieli nieruchomości, w tym zarządzanie rezerwacjami, sprzątanie, zaopatrzenie w świeże ręczniki i pościel oraz zapewnienie gościom pomocy w razie potrzeby. BnB Konsjerż jest jednym z największych operatorów krótkoterminowych wynajmów w Warszawie i posiada wiele pozytywnych opinii od zadowolonych klientów.

Oferta – Pakiet Konsjerża Inwestycyjnego:

W naszym pakiecie kompleksowo zajmujemy się wszystkimi etapami inwestycji, od poszukiwania nieruchomości, przez remont i aranżację wnętrz, aż po profesjonalne zarządzanie wynajmem krótkoterminowym.

Etap 1. Opieka przy kupnie nieruchomości:

 • wyszukiwanie nieruchomości spełniających potrzeby inwestycyjne
 • obsługa prawna i administracyjna zakupu/sprzedaży
 • przygotowanie dokumentacji
 • budowanie portfela inwestycyjnego
 • wycena nieruchomości
 • współpraca z notariuszami, doradcami kredytowymi, podatkowymi i inżynierami Koszt: 2-3% brutto wartości nieruchomości

Koszt: 2-3% brutto wartości nieruchomości

Etap 2. Przygotowanie inwestycji do generowania zysku – Projektantka przy remoncie i przygotowaniu:

 • inwentaryzacja
 • projekt funkcjonalny wnętrza
 • tablica moodboard (kolorystyka i styl)
 • rysunki wykonawcze (układ ścianek, rzuty elektryki, hydrauliki, kolorystyki ścian, podłóg)
 • kalkulacja remontu i wyposażenia
 • koordynowanie ekip remontowych i nadzorowanie prac
 • koordynowanie zamówień materiałów remontowych i wyposażenia
 • home staging – wyposażenie i dekoracja wnętrza pod klucz

Koszt: 20.000 zł brutto* (mieszkania do 50m2, powyżej +1000 zł za każde dodatkowe 10m2)faktura bez VAT. W przypadku chęci faktury z VAT doliczamy 23% ^ opcja dodatkowa – wykonanie projektu fotorealistycznego wnętrza, wycena indywidualna.

Etap 3. Wynajem mieszkania – obsługa BNB Konsjerż:

 • ocena inwestycji
 • przygotowanie kalkulacji rentowności inwestycji oraz udostępnienie zysków z najmu w podobnych nieruchomościach
 • Generalne sprzątanie 
 • Profesjonalna sesja fotograficzna
 • Kompleksowe zarządzanie najmem krótkoterminowym*

Koszt 1000-2000zł netto

*prowizja 25% od uzyskanych przychodów z najmu. Pełna oferta www.bnbkonsjerz.pl/oferta

Dlaczego warto z nami inwestować? Współpraca z doświadczonym i profesjonalnym zespołem kobiet, dla których inwestowanie w nieruchomości jest pasją i sposobem na życie. Oszczędność czasu i energii – to my przeprowadzamy cały proces inwestycyjny, od poszukiwania nieruchomości po zarządzanie wynajmem. Gwarancja zysku – dzięki naszym umiejętnościom i doświadczeniu, zapewniamy stały przychód pasywny z inwestycji. Indywidualne podejście do klienta – każde zlecenie traktujemy w sposób unikalny i dopasowany do potrzeb inwestora. Profesjonalizm i rzetelność – nasze działania są zawsze zgodne z obowiązującymi przepisami i standardami, dbamy o transparentność i rzetelność w kontaktach z Klientem.

Dzięki naszej kompleksowej usłudze Konsjerża Inwestycyjnego, zajmujemy się wszystkim za Ciebie, gwarantując profesjonalizm i spokój ducha na każdym kroku inwestycji.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie i zacząć współpracę z Konsjerżem Inwestycyjnym. Czekamy na Twój kontakt!